VOETBALVERENIGING
Nieuweschans

Aanmelden als lid

Indien nieuwe lid jonger is dan 17 jaar dan ook graag de contactgegevens van de ouder(-s)/verzorger(-s) invullen a.u.b.

  Gegevens nieuw lid


  ManVrouw
  Contactpersoon

  Indien het nieuwe lid jonger is dan 17 jaar dan graag onderstaande contactgegevens van de ouder/verzorger invullen.
  Vrijwilligers

  Ook v.v. Nieuweschans kan niet zonder vrijwilligers. Onze vrijwilligers maken het mogelijk dat elk lid elke week weer kan trainen en wedstrijden kan spelen. Nieuwe vrijwilligers zijn altijd welkom. Voor iedereen is er wel iets om te doen. Dit hoeft niet een structurele taak te zijn, ook incidenteel zijn er leuke vrijwilligerstaken.  JeugdcoördinatorKantinemedewerkerSchoonmaak gebouwenOnderhoud aan het gebouwen en de veldenJeugdscheidsrechter of spelbegeleiderCommissie/BestuurstakenTrainer van een jeugdteamLeider van een jeugdteamIncidentele taken/activiteitenGeen voorkeur

  Privacy

  V.v. Nieuweschans vindt de privacy van haar leden erg belangrijk. Vanwege de nieuwe Privacywet heeft v.v. Nieuweschans een privacyverklaring opgesteld. Hierin staat beschreven welke gegevens wij verwerken. Welke gegevens wij bewaren. Hoe lang we dit doen. En hoe wij omgaan met foto’s. Je vindt de privacyverklaring hier.

  Je hebt altijd het recht ons te verzoeken inzage te verlenen in jouw persoonsgegevens en/of deze te verbeteren, aan te vullen, te verwijderen of af te schermen. Stuur dit verzoek naar: privacy@vvNieuweschans.nl

  Ik verklaar hierbij dat ik de privacyverklaring heb gelezen en hiermee akkoord ga:

  Machtiging automatisch incasso

  De inning van de contributie gebeurt via automatische incasso. Voor jeugdleden dienen de ouders/verzorgers akkoord te geven voor deze machtiging. De machtiging is geldig tot een schriftelijke opzegging.

  Ik machtig hierbij v.v. Nieuweschans voor de inning van de contributie via automatische incasso:

  Aanvullende informatie

  Bescherming persoonsgegevens
  Deze website is extra beveiligd ter bescherming van uw persoonsgegevens.
  U gaat ermee akkoord dat v.v. Nieuweschans uw persoonsgegevens verwerkt voor het doel waarvoor u ze verstrekt heeft.