Sportaanbod Sportvereniging Nieuweschans en Drieborg

25 maart 2021

Beste leden, sponsors, vrijwilligers en mede gebruikers van het sportcomplex.

Samen met SV Drieborg, LTC De Kanonniers en SJO Kroonpolder organiseren we voor alle jeugd uit Drieborg, Ganzedijk, Honigere Wolf, Nieuw Beerta en Bad Nieuweschans een gevarieerd sportaanbod.

Vanwege de geldende COVID-19 beperkingen is het helaas nog steeds niet mogelijk om een volledig sport programma aan te bieden. De sportverenigingen in Nieuweschans en Drieborg hebben daarom besloten een programma samen te stellen waarin alle sportverenigingen één of meerdere activiteiten organiseren.
Deze activiteiten zijn bedoeld voor alle kinderen en jeugd uit Drieborg, Ganzedijk, Hongerige Wolf, Nieuw-Beerta en Nieuweschans. Je hoeft dus geen lid te zijn van de verenging die de activiteit organiseert.

Programma

Routekaart Speurtocht

Op eigen gelegenheid kun je 30 sporten zoeken in en rond de aangegeven dorpen.
TIP: Leuk om een rondje te fietsen met het hele gezin!

Activiteiten